Aizritējusi 1. Starptautiskā zinātniskā konference par hromotogrāfiju

2013. gada 16. - 18. oktobrī Daugavpils Universitātē norisinājās 1. Starptautiskā zinātniskā konference "Modern aspects and applications of chromatography in education, research and industry", kurā tika diskutēts par hromotogrāfijas izmantošanas iespējām mūsdienās. To organizēja Daugavpils Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas fakultātes Ķīmijas un ģeogrāfijas katedra.Kopumā konferencē ar referātiem un posteru sesijā piedalījās 40 dalībnieki no Polijas, Lielbritānijas, Lietuvas un Latvijas (Latvijas Universitātes, Organiskās sintēzes institūta, Latvenergo, Daugavpils Universitātes). Konferences laikā notika pieredzes apmaiņa, tika dibināti kontakti tālākās darbības organizēšanai. Paredzēts, ka 2014. gadā zinātnieki atkal tiksies Daugavpils Universitātē, kur norisināsies 2. Starptautiskā zinātniskā konference.

Papildus informācija:
Sergejs Osipovs
konferences koordinators
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Konferences mājas lapa

Konference tika organizēta ar ERAF līdzfinansētā projekta "Daugavpils Universitātes Tehnoloģiju pārneses kontaktpunkts" atbalstu.

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Ķīmijas jaunumi Aizritējusi 1. Starptautiskā zinātniskā konference par hromotogrāfiju