Bruņzeķes

Šveicieši izveidoja pasaulē pirmās zeķes staigāšanai pa ielām. Jaunais garderobes priekšmets izpilda nevis apģērba, bet gan apavu funkciju. Kā paziņo kompānija Barefoot, šveiciešu aizsargājošās zeķes (Swiss Protection socks) rada ilūziju it kā staigātu ar basām kājām. Kāju pirksti šādās zeķēs izvietoti pēc cimdu principa, bet pēda ir pārklāta ar speciālu kārtu, kas pasargā pēdu no traumām.

Materiāls, no kura taisītas zeķes, sastāv no: 50% kevlara, 32% poliestera, 10% kokvilnas, 8% laikrasGalvenais komponents, kas piešķir izstrādājumam inovatīvu vienreizību, ir kevlars. Kevlaram piemīt augsta izturība (piecas reizes izturīgāks par tēraudu) un to pielieto individuālās bruņošanās līdzekļu izgatavošanai – bruņās un ķiverēs.

Kompānija Barefoot, inovatīvo zeķu izgatavotājs, ir pārliecināta, ka šis izstrādājums īpaši iepatiksies tiem, kam patīk staigāt basām kājām. Tās var tikt izmantotas arī priekš aktīvās atpūtas, piemēram, klinšu kāpšanā. 

 

Materiālu publicēšanai sagatavojis Artūrs Bogdanovičs

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

 

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Ķīmijas jaunumi Bruņzeķes