Solomona Hillera vārdā nosaukto balvu saņem Dr. Vitālijs Rjabovs

2014. gada 10. aprīlī AS „Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins sveica Dr. Vitāliju Rjabovu ar piešķirto Solomona Hillera vārdā nosaukto ķīmijas zinātņu doktora balvu par sasniegumiem organiskajā sintēzē. Dr. Vitālijs Rjabovs konkursā uzvarēja ar darba kopu „Jaunu karbopeptoīdu un to triazolanalogu sintēze un otrējo struktūru izpēte”. Pavisam konkursā tika iesniegti septiņi darbi.

 

„Ķīmiskā un farmaceitiskā ražošana ir jomas, kur zināšanām ir īpaši būtiska loma. Tās pievieno vērtību, palīdz iegūt priekšrocību un līdz ar to straujāk attīstīties. „Olainfarm” atbalsta gan studentus, gan jaunos profesionāļus, jo tas ir solis uz izrāvienu,” piebilst Valērijs Maligins, AS „Olainfarm” valdes priekšsēdētājs.

Solomona Hillera vārdā nosauktajā balvu konkursā ķīmijas nozares doktoriem var pieteikties visi jaunie ķīmijas doktoranti, kas ir jau aizstāvējuši savu disertāciju pēdējo piecu gadu laikā un veikuši pētniecisko darbu organiskajā ķīmijā. Konkursā tiek piešķirta viena balva 1400 EUR apmērā (pirms nodokļu nomaksas) jaunajam zinātniekam, par nozīmīgu un aktuālu pētījumu veikšanu.

Balvu konkursu organizē AS „Olainfarm” sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju un RTU Attīstības fondu.  AS „Olainfarm” atbalsta Solomona Hillera vārdā nosaukto balvu un stipendiju piešķiršanu kopš 2005.gada.

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Ķīmijas jaunumi Solomona Hillera vārdā nosaukto balvu saņem Dr. Vitālijs Rjabovs