2014.02.26. Jaunāko ķīmiķu skola

«Jaunāko ķīmiķu skolas» (JĶS) nodarbības organizē Rīgas Valsts tehnikums. JĶS mērķis ir nostiprināt un padziļināt skolā apgūtās ķīmijas zināšanas un prasmes.

Skolas darbu organizē tehnikuma Ķīmijas un enerģētikas nodaļas skolotāji, un kā palīgi darbosies vecākā kursa audzēkņi. Jauno ķīmiķu skola cer uz veiksmīgu sadarbību ar vispārizglītojošām mācību iestādēm. JĶS aicina piedalīties vispārizglītojošo skolu 8. un 9. klašu skolēnus, bet var pieteikties arī jaunāko klašu skolēni. Skolas dalībniekiem ir noteikti pienākumi, pirmkārt, regulāri un aktīvi piedalīties JĶS nodarbībās, ievērot darba drošības noteikumus, veikt mājas darbus un sagatavoties nodarbībām.

Nodarbībās skolēni veiks pētnieciskus darbus un eksperimentus, piedalīsies semināros un diskusijās. Paredzēts, ka vienu reizi mācību gadā notiks „Jauno ķīmiķu forums”. Pētnieciskā darba aktīviem dalībniekiem paredzētas balvas. Nodarbības notiks vienu reizi mēnesī Rīgas Valsts tehnikuma ēkā, Kr. Valdemāra ielā 1c, Rīgā.Informācija par JĶS nodarbību vietu un laiku, nodarbību tematiem, mācību materiāliem publicēs skolēniem pieejamā mācību vidē Mykoob vietnē un RVT mājas lapā - www.rvt.lv. Lai kļūtu par JĶS dalībnieku, ir jāaizpilda anketa, kuru var saņemt tehnikuma kancelejā. Informācija pa tālruni 20370858, vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 

«Jaunāko ķīmiķu skolas» nolikums

Lasīts 2003 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 11 janvāris 2015 09:45
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Interešu izglītība 2014.02.26. Jaunāko ķīmiķu skola