2015.12.11. Jauno vides zinātnieku skola „Vides akadēmija” aicina skolēnus piedalīties nodarbībā „Gaisa piesārņojums, jeb ko mēs elpojam?”

Nodarbība notiks šī gada 12. decembrī plkst. 12:00 Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, 301. telpā, Jelgavas ielā 1, Rīgā (Torņkalnā).

Gaisa piesārņojums var radīt problēmas vietējā, reģionālā vai pasaules mērogā. Katrs no mums var rīkoties un mainīt savus paradumus, lai mazinātu gaisa piesārņojumu. Nodarbības laikā, aktualizējot gaisa piesārņojuma problēmas, aplūkosim gaisa piesārņojuma izraisošos faktorus un ietekmi uz veselību un vidi, lai tuvāk izprastu ar to saistītās problēmas un risināšanas iespējas. Kādas ir tehnoloģiskās iespējas to novērtēt? Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, Vides akadēmijā viesosies LU Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes docente Iveta Šteinberga.

Nodarbības noslēgumā „Vides akadēmijas” dalībnieki apliecinās savas zināšanas un prasmes „Zaļajā testā" un cīnīsies par vietu starp labākajiem!  

„Vides akadēmija” ir jauno vides zinātnieku skola - olimpiāde, kuru organizē Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, tajā 10.-12. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties vides izglītības nodarbībās, lieliski pavadot laiku, cīnoties par galveno balvu - studēšanu par brīvu LU ĢZZF! 

Sīkāku informācija par „Vides akadēmiju”, norisi un dalību nodarbībās skatīt: www.geo.lu.lv/nacstudet/skoleniem/videsakademija/

Zane Kasparinska, Vides akadēmijas vadītāja

Lasīts 1191 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 07 janvāris 2016 14:40
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Interešu izglītība 2015.12.11. Jauno vides zinātnieku skola „Vides akadēmija” aicina skolēnus piedalīties nodarbībā „Gaisa piesārņojums, jeb ko mēs elpojam?”