2017.02.02. LU 75. zinātniskās konferences Pedagoģijas sekcija

Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF)Pedagoģijas nodaļa aicina piedalīties LU 75. zinātniskās konferences Pedagoģijas sekcijas "DAUDZVEIDĪGĀ PEDAGOĢIJA KVALITATĪVAI IZGLĪTĪBAI" darbā, kas notiks 2017. gada 2. februārī no plkst.10.00 līdz 17.00 LU PPMF, Rīgā, Jūrmalas gatvē 76.

Konferences tēma: Daudzveidīgā pedagoģija kvalitatīvai izglītībai.  Konference ir veltīta protestantu baznīcas reformācijas 500. gadadienai.

Raugoties no šodienas perspektīvas, protestantu reformācija ienesa dažādi vērtētu daudzveidību un nerimstošas diskusijas kristīgās reliģijas laukā. Arī pedagoģiskajos uzskatos, izglītības institūcijās un pedagogu profesionālajā dzīvē vienmēr valdījusi viedokļu dažādība. Tādēļ mēs aicinām konferences referātos atklāt, salīdzināt un izskaidrot dažādus viedokļus par kādu pedagoģijas fenomenu (ideju, institūciju, mācību formu, metodi, līdzekli u.c.) un/vai pedagoģijas fenomenu transformācijas laikā un telpā. Citiem vārdiem sakot, atklāt jaunu ceļu meklējumus un viedokļu daudzveidību pedagoģijas un pedagoģijas zinātnes laukā, tā veicinot izglītības kvalitāti.

Konferences norise ir paredzēta četrās apakšsekcijās:

1. Pedagoģijas ideju daudzveidība

2. Daudzveidīgā skola

3. Mācību līdzekļu daudzveidība

4. Pedagoga profesijas daudzveidība

Pieteikšanās konferencei - ANKETA

Lūdzu iesūtīt pieteikuma anketas līdz 2016. gada 19. decembrim elektroniski uz e-pastiem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī konference ir domāta visiem, kam interesē izglītības un pedagoģijas zinātnes problemātika.

 

Iveta Ķestere, LU PPMF profesore

Lasīts 680 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 02 decembris 2016 22:52
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2017.02.02. LU 75. zinātniskās konferences Pedagoģijas sekcija