2017.01.30. Izglītības pētniecības institūts ielūdz uz 20. gadadienai veltītu konferenci

Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes (PPMF) Izglītības pētniecības institūts (IPI) 30. janvārī pl. 10.00 LU Mazajā aulā, Raiņa bulv. 19, aicina piedalīties LU 75. konferences Izglītības vadības sekcijas sēdē, kas veltīta PPMF Izglītības pētniecības institūta 20. gadadienai.

Tajā tiks aplūkota starptautisko salīdzinošo izglītības kvalitātes pētījumu (IEA TIMSS, PIRLS, ICCS, OECD PISA, TALIS u.c.) attīstība Latvijā kopš 1992. gada.

Jau 25 gadus LU pētnieki Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) uzdevumā pārstāv Latviju šajos skolēnu sasniegumu pētījumos matemātikā, dabaszinātnēs, lasīšanā, IKT, pilsoniskajā un finanšu izglītībā plašā valsts, skolas, ģimenes un skolēna raksturlielumu kontekstā. Pētījumos kopā strādā pētnieki no vairāk kā 80 pasauļu, tai skaitā visām OECD un ES, valstīm. Konferencē tiks ziņoti arī paši jaunākie OECD PISA 2015 rezultāti.

Pasākumu atklās LU prorektore humanitāro un izglītības zinātņu jomā prof. Ina Druviete, IZM Valsts sekretāre Līga Lejiņa un LU PPMF dekāne prof. Malgožata Raščevska.

Sēdes programma

Dalībnieku reģistrācija līdz 26.01.2017.

Visi interesenti ir laipni lūgti piedalīties!

Andris Kangro, Antra Ozola

Lasīts 787 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 19 janvāris 2017 16:12
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2017.01.30. Izglītības pētniecības institūts ielūdz uz 20. gadadienai veltītu konferenci