2017.05.30. Viesprofesora Miltiada Litras (Grieķija) lekcija "Inovatīvie risinājumi augstākajā izglītībā"

Latvijas Universitātes Bibliotēkā (Kalpaka bulvārī 4, 327. telpā) 30. maijā no plkst. 13.00–14.30 viesosies profesors Miltiads Litras (Miltiades D. Lytras) no Grieķijas ar publisko lekciju "INOVATĪVIE RISINĀJUMI AUGSTĀKAJĀ IZGLĪTĪBĀ" (Rethinking Higher Education: Innovations out of the Box).

Lekcijā tiks aktualizētas pārmaiņas  augstākajā izglītībā, kam  ir pievērsta pastiprināta uzmanība dažādos līmeņos ar uzsvaru uz interdisciplināro augstākās izglītības piedāvājumu, integrētām programmām, dažādu tehnoloģiju un tehnoloģisko risinājumu iekļaušanu akadēmiskajā un administratīvajā līmenī, dažādu mācību platformu izmantošanu, kas ir tikai daži no pārmaiņu aspektiem.

Būtiskas izmaiņas ir notikušas arī darba tirgū un uzņēmējdarbības modeļos, kas rada izaicinājumu austākās izglītības iestādēm, meklējot risinājumus ārpus tradicionālām telpas un laika robežām, nodrošinot studentcentrētu mācīšanos.

Miltiads D. Litras (Miltiades D. Lytras) ir profesors Deree koledžā Atēnās (American College of Greece) un pārstāv tādus pētniecības virzienus kā – robotikas izmantošana izglītībā, kognitīvā programmēšana, informācijas sistēmas, tehnoloģiju sekmētas inovācijas, sociālie tīkli, datoru ietekme uz indivīdu uzvedību, web semantika, zināšanu pārvaldība un tehnoloģiju bagātināta mācīšanās, ar vairāk kā 150 publikācijām par šim tēmām. 

Lekcija notiks angļu valodā. Aicināti visi interesenti!

Plašāka saturiska informācija par pētnieka publikācijām pieejama:

Viesprofesors PhD. Miltiads Litras (Miltiades D. Lytras, American College of Greece)

Linda Daniela, LU PPMF asoc. profesore

Lasīts 534 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 19 maijs 2017 08:04
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2017.05.30. Viesprofesora Miltiada Litras (Grieķija) lekcija "Inovatīvie risinājumi augstākajā izglītībā"