2017.05.26. Aicina uz Mārtiņa Vaivara semināru "Draudzīgs ievads kritiskajā domāšanā un tās iedzīvināšana klasē"

26. maijā plkst. 14.30 Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (Jūrmalas gatve 76) G-1. auditorijā notiks uzņēmēja un NVO "QUO tu domā" līdzdibinātāja Mārtiņa Vaivara seminārs "Draudzīgs ievads kritiskajā domāšanā un tās iedzīvināšana klasē".

Mārtiņš Vaivars ir uzņēmējs un nevalstiskās organizācijas ""QUO tu domā" līdzdibinātājs un valdes loceklis. "QUO tu domā" ir organizācija, kuras mērķis ir attīstīt kvalitatīvu debašu kultūru Latvijā un kuru interesē gan vērtīgas debates par svarīgāko, gan jauniešu debašu mākslas un kritiskās domāšanas izglītība.

Ieeja seminārā - bezmaksas.

Laipni aicināti visi interesenti!

Semināru organizē LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas "Skolotājs" nepilna laika 4. kursa studenti studiju kursa "Projektu vadība izglītībā" ietvaros.

Linda Berķe-Berga, LU PPMF studente

Lasīts 657 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 21 maijs 2017 10:24
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2017.05.26. Aicina uz Mārtiņa Vaivara semināru "Draudzīgs ievads kritiskajā domāšanā un tās iedzīvināšana klasē"