2017.09.21. Konference "Vērtēt, lai mācītos"

21. septembrī no plkst. 10:00 līdz 19:00 Vidzemes koncertzālē Cēsis notiks izglītības konference "Vērtēt, lai mācītos". Šī būs otrā konference Valsts izglītības satura centra (VISC) projekta "Kompetenču pieeja mācību saturā" tematisku pasākumu sērijā, un tajā runāsim par vērtēšanas lomu mācībās.
Par savu dalību pasākumā, lūdzu, ziņot šeit līdz šī gada 22. jūnijam. 
  
Vērtēšana ir būtiska mācīšanās sastāvdaļa. Tāpēc jāmainās arī pieejai – kā vērtēšanu izmantojam skolas ikdienā. Konferences atklāšanā par vērtēšanas mērķiem, iespējām, labāko pasaules praksi esam aicinājuši runāt Kembridžas universitātes Vērtēšanas centra (Cambridge Assessment) pētniecības un attīstības grupas vadītāju Timu Outsu (Tim Oates). Aicinām iepazīties ar detalizētu konferences programmu šeit.
 
Līdztekus darbnīcām, debatēm, stāstījumiem konferencē un vēlāk arī – projekta gaitā – plānojam aktīvi iepazīstināt ar jau šobrīd Latvijas skolās izmantotiem labās prakses piemēriem, instrumentiem un paņēmieniem bērnu un jauniešu mācīšanās snieguma vērtēšanai. Aicinām Jūs un lūdzam aicināt arī citus pieteikt vērtīgos piemērus mācīšanās snieguma vērtēšanai līdz 22.jūnijam: https://www.skola2030.lv/labaprakse-vertesana
   
Izvēlēto piemēru un ideju autorus aicināsim dalīties ar savu pieredzi konferencē, publicēsim www.skola2030.lv vietnē, sociālo mediju platformās.  
 
Vietu skaits konferencē ir ierobežots; lai dotu iespēju tajā piedalīties visiem, kas to vēlas, lūdzam reģistrēties savlaicīgi līdz 22. jūnijam. 
 
Papildu informācijai:   
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.    
   
Skola2030 komandas vārdā,  
Zane Oliņa,   
Mācību satura ieviešanas struktūrvienības vadītāja,   
Projekts “Kompetenču pieeja mācību saturā” 
Lasīts 1757 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 17 jūnijs 2017 11:43
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2017.09.21. Konference "Vērtēt, lai mācītos"