2017.08.09. Aicina reģistrēties konferencei "Dabaszinātnes un matemātika skolā efektīvi un radoši"

Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centrs (SIIC) aicina bioloģijas, fizikas, ķīmijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas jomas pārstāvjus pieteikties dalībai ikgadējā metodiski praktiskajā konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā efektīvi un radoši”, lai prezentētu veiksmīgu metodisku ideju.

Elektroniskā reģistrācija konferencei norisināsies 9.–11. augustā ŠEIT. Reģistrācijas sākums 9. augustā plkst. 12.00.

Konference notiks 28. augustā Rīgā, LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1 plkst. 10.00 – 16.00. Tajā aicināti piedalīties skolotāji, augstskolu mācībspēki, izglītības politikas veidotāji, eksperti, zinātnieki un uzņēmēji, lai iedvesmotos un mācītos cits no cita, kā uzlabot darbu klasē, pilnveidot topošo mācību saturu, lai  skolēni ar aizrautību iedziļinātos dabaszinātņu un matemātikas būtiskākajos jautājumos, vienlaikus apgūstot dzīves prasmes.

Programmā ir iekļauta paneļdiskusija, forums, interaktīva izstāde, skolotāju dalīšanās pieredzē, sarunas LU SIIC viesistabā, darbnīcas, darbs mācību priekšmetu grupās u.c.

Konferenci organizē LU SIIC sadarbībā ar LU fakultātēm, Valsts izglītības satura centru, Latvijas Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību, Ķīmijas skolotāju asociāciju, Latvijas Ģeogrāfijas biedrību.

PROGRAMMA

Ieva Namsone, Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centrs

Lasīts 909 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 09 augusts 2017 11:05
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2017.08.09. Aicina reģistrēties konferencei "Dabaszinātnes un matemātika skolā efektīvi un radoši"