Konkursi

Rūpējoties par ķīmijas un farmācijas nozares attīstību un tās atpazīstamību bērnu un jauniešu vidū, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija (LAĶĪFA) aicina 7.–9. un 10.–11. klašu skolēnus piedalīties video konkursā "Ideālā ķīmijas stunda". 

Atzīmējot Dmitrija Mendeļejeva 185. dzimšanas dienu, Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) Materiālzinātnes un ķīmijas tehnoloģijas fakultāte (MĶTF) izsludina konkursu, kurš norisināsies trīs kārtās.

1.-9. klašu skolēni, kuriem patīk pētīt, eksperimentēt, noskaidrot un atklāt, ir aicināti pieteikties dalībai Rīgas Dabaszinību skolas (RDS) konkursā “Skolēni eksperimentē”.

2019. gadā aprit 150 gadu, kopš izveidota Dmitrija Mendeļejeva (Дмитрий Иванович Менделеев) ķīmisko elementu periodiskā tabula. 47. starptautiskās bērnu mākslas konkursizstādes „Lidice 2019” organizatori sadarbībā ar UNESCO ir izvēlējušies tēmu, kas saistīta ar mūsu ikdienu – no ceļu seguma zem mūsu kājām līdz krāšņai uguņošanai virs mūsu galvām, - „Ķīmija”.

Просто о сложном
Категория участников: без ограничений
Тип участия: Заочный
Начало конкурса: 4 декабря 2017 г.
Завершение конкурса: 20 февраля 2018 г.
Максимальный балл по конкурсу: 30

Uzzini, izpēti, noskaidro, eksperimentē ... Ķīmija ir aizraujoša, noslēpumaina un arī tāda, kur nepieciešams pārvarēt grūtības. Arī šajā mācību gadā aicinām Tevi piedalīties Jauno ķīmiķu konkursā.

Образовательный портал "Кладезь знаний" приглашается принять участие в X Международном конкурсе методических разработок "Новая компетенция".

26. maijā erudīti 7. – 9. klases skolēni piedalījās aizraujošā pasākumā „Ekspedīcija mežā”. Dalību tajā skolēni ieguva kā balvu, deviņu nedēļu garumā piedalīdamies Latvijas Universitātes (LU) Starpnozaru izglītības inovāciju centra organizētajā virtuālajā konkursā „Domā! Zini! Mācies!”.

Līdz 5. martam jebkuram Latvijas 10.-12. klašu skolēnam ir iespēja izveidot komandu un cīnīties par vietu finālā 8. aprīlī, kur klātienē varēs veikt uzdevumus, kas saistīti ar matemātiku, dabaszinātnēm un datoriku, un cīnīties par balvām.

Šogad pavasarī jau 8. reizi norisināsies ĶĪMIJAS KONKURSS, ko organizēs  Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Pārtikas tehnoloģijas fakultāte (PTF).  Ķīmijas konkurss notiek LLU Atvērto durvju dienas  pasākuma ietvaros. Ķīmijas konkursa uzvarētāji iegūst valsts finansētas studiju vietas Pārtikas tehnoloģijas fakultātes piedāvātajās programmās.

6. martā Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centra interneta vietnē www.dzm.lu.lv tiks atklāta virtuālā konkursa „Domā! Zini! Mācies!” jaunā sezona.

Lai popularizētu inženierzinātnes un sniegtu iespēju skolēniem apliecināt zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā un informātikā, tiek rīkota inženierzinātņu olimpiāde.

Gandrīz ikviens zina izcilu pedagogu, ar kuru var lepoties un kura mācību stundas tiek apmeklētas ar aizrautības pilnām acīm un prieku. Latvijas Universitāte (LU) aicina izvirzīt progresīvus un lieliskus bioloģijas, fizikas, ķīmijas, matemātikas un ekonomikas skolotājus „Ekselences balvai”, līdz 16. janvārim aizpildot īsu elektronisko pieteikumu: ej.uz/ekselencesbalvaVI.

11. Jauno ķīmiķu konkursa mērķi ir rosināt skolēnu interesi par dabaszinātnēm un inženierzinātnēm, iepazīstināt skolēnus ar studiju iespējām Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātē, rosināt vidusskolu absolventus uzsākt studijas LU Ķīmijas fakultātē, kā arī palīdzēt sagatavoties skolēniem sekmīgai dalībai Latvijas ķīmijas olimpiādēs.

15. un 16. aprīlī Latvijas Universitātē (LU) zinātkāri 7.-9. klases skolēni piedalījās radoši eksaktā pasākumā „Ekspedīcija zinātņu pasaulē”. Skolēni dalību pasākumā ieguva kā balvu, deviņu nedēļu garumā piedaloties LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (DZM IC) organizētajā virtuālajā konkursā „Domā! Zini! Mācies!”.

Deviņas nedēļas, laikā no 11. janvāra līdz 13. martam, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (LU DZM IC) interneta vietnē www.dzm.lu.lv norisinājās virtuālais konkurss „Domā! Zini! Mācies!”.

1 lapa no 3
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konkursi