2016.03.19. Noskaidroti skolēnu virtuālā konkursa laureāti

Deviņas nedēļas, laikā no 11. janvāra līdz 13. martam, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra (LU DZM IC) interneta vietnē www.dzm.lu.lv norisinājās virtuālais konkurss „Domā! Zini! Mācies!”.

Apkopojot neklātienes kārtu rezultātus, noskaidroti 33 laureāti, kuri balvā ir ieguvuši dalību atraktīvā un izzinošā konkursa klātienes pasākumā „Ekspedīcija zinātņu pasaulē”, kas notiks 15.–16. aprīlī

Konkurss tika organizēts jau septīto gadu, tajā piedalījās vairāk nekā 200 7.–9. klases skolēnu no visas Latvijas. Katru nedēļu viņi risināja 8 „cietos riekstus” dabaszinātnēs un matemātikā, papildinot zināšanas eksaktajos mācību priekšmetos. Skolēni meklēja atbildes uz jautājumiem par mūsdienu ierīcēm, kas var radīt bezmiegu, dažādām vielām, kas neļauj ūdenim palikt uz stikla, augiem nākotnes kosmiskajās stacijās uz Mēness, tīra zelta masu gredzenā, kā arī daudziem citiem tematiem.

Konkursu atbalsta izglītības uzņēmums „Lielvārds”, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs, SIA „LatRosTrans” un SIA „Mikrotīkls”. Ziedojumus administrē Latvijas Universitātes Fonds.

LU DZM IC komanda izsaka pateicību visiem dalībniekiem, kuri  pierādīja, ka ir aizrautīgi, zinātkāri un erudīti jaunieši, un nezaudēja entuziasmu visa konkursa garumā.

Konkursa laureāti

Lasīts 1261 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 25 marts 2016 18:54
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konkursi 2016.03.19. Noskaidroti skolēnu virtuālā konkursa laureāti