2016.03.03. “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!” konkursa darbus iesniedz līdz 11.martam!

12. klašu skolēnus no visas Latvijas piedalīties radošo darbu konkursā „Mēs šķirojam. Pievienojies mums!”, sagatavojot un iesūtot reklāmas maketu par atkritumu šķirošanas nozīmīgumu ikdienā.

Reklāmas makets drīkst būt zīmēts, līmēts, datorgrafikā, kolāžā vai radīts citā tehnikā. Iesniegtos darbus vērtēs konkursa “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!” žūrija, kas izvēlēsies 10 oriģinālākos un radošākos darbus.

Labāko desmit darbu autori savai klasei balvā iegūs atraktīvu un sportisku pasākumu - “Lielā šķirošanas stafete” sporta žurnālista Armanda Tripāna un sporta deju dejotājas Martas Kalējas vadībā. Uzvarētāju radošo darbu maketi tiks publicēti nacionālajos vai reģionālajos laikrakstos.

Aicinot skolēnus piedalīties konkursā, sporta žurnālists Armands Tripāns stāsta:  “Šī stafete jauniešiem ir svarīga, lai saprastu, ka aiz katra no mums paliek atkritumi. Ar savu piemēru vēlos jauniešiem parādīt, cik patiesībā vienkārši ir šķirot atkritumus un, ka ik dienu katrs no mums var izdarīt labu darbu Latvijai.  Mums katram ir jāsāk ar sevi un savu māju – un kopā mums viss izdosies.” 

Radošā konkursa “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!” nolikums un nosacījumi pieejami šeit.

Lasīts 1494 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 06 marts 2016 17:51
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konkursi 2016.03.03. “Mēs šķirojam. Pievienojies mums!” konkursa darbus iesniedz līdz 11.martam!