Mūsu piedāvājumi

Par iespēju pasūtīt uzskatāmos mācību līdzekļus

Mēs piedāvājam mācību iestādēm pasūtīt ķīmijas kabineta vai auditorijas noformējumam ķīmisko elementu periodisko tabulu, šķīdības tabulu, metālu aktivitātes (vai elektroķīmisko spriegumu) rindu.

Katedras darbinieki izveidojuši maketus tādā veidā, ka katras tabulas izmērus iespējams pielāgot pasūtītāja vajadzībām, sākot ar laminētu tabulu A4 formātā, kurā atrodami visi iepriekš minētie materiāli.

Visas tabulas ir izveidotas trīs variantos: pamatskolām, vidējās izglītības mācību iestādēm, kā arī augstskolu vajadzībām. Tabulās izvietotie materiāli atšķiras ar ievietotās informācijas plašumu un dziļumu, atbilstoši izglītības standartu prasībām.

Pēc pasūtītāja pieprasījuma ir iespējams pasūtīt arī citus materiālus, piemēram, suvenīra krūzītes ar ķīmisko elementu periodisko tabulu, vielu šķīdības tabulu u.c.

Mūsu izveidotos materiālus jau izmanto vairākās Latvijas skolās.

Papildus informāciju sniedz DU Ģeogrāfijas un ķīmijas katedras docents Sergejs Osipovs (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Skype: sergejs_osipovs; Tālr.: 26163221).


Informāciju sagatavoja katedras asoc. profesors Mihails Gorskis

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Skype: mihails.gorskis

Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Mūsu piedāvājumi