Skolotāji aicināti dalīties pieredzē konferencē

Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs (DZM IC) aicina bioloģijas, fizikas, ķīmijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotājus pieteikties dalībai ikgadējā metodiski praktiskajā konferencē „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”, lai dalītos pieredzē.

Kvalitatīvas izglītības sastāvdaļa ir efektīvas mācību stundas, kuras skolēniem ir prieks apmeklēt, jo tajās ir skolēniem aktuāls un nozīmīgs saturs, tiek izmantotas mūsdienīgas tehnoloģijas, kā arī tiek veicināta produktīva darbība, tāpēc katru gadu konferencē tiekas skolotāji, kuri gatavi iedvesmot kolēģus interesantākām stundām, lai skolēni mācītos jēgpilni un aizraujoši.

Lūdzam iesūtīt  pieteikumu, lai konferencē uzstātos ar mutisku prezentāciju (10 min) vai prezentētu plakātu (A1 formāts) par veiksmīgu mācību stundu, kas atbilst kādam no tematiem:

•        Kā  es stundā radu  interesi  mācīties matemātiku/dabaszinātnes?

•        Kā  es veidoju stundu, lai attīstītu skolēna domāšanu?

•        Kā es mācu veidot modeļus vai eksperimentu  matemātikas/ dabaszinātņu stundā?

•        Kā es diferencēju mācīšanos stundā?

•        Kā es vadu stundas ārpus klases vai kā manā stundā “ienāk” reālā dzīve?

•        Kā skolēns manā stundā jēgpilni izmanto tehnoloģiju dažādās iespējas?

Pieteikumus iespējams nosūtīt līdz 16. maijam e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Pieteikuma forma.

Konference notiks 24. augustā LU, Rīgā, Raiņa bulvārī 19. To organizē LU DZM IC sadarbībā ar LU fakultātēm, Latvijas Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību, Ķīmijas skolotāju asociāciju, Latvijas Ģeogrāfijas biedrību.

Ieva Namsone

Lasīts 1241 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 28 aprīlis 2016 23:10
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Skolotāji aicināti dalīties pieredzē konferencē