Reģistrēšanās Atklātajai ķīmijas olimpiādei 2019

Olimpiādei var reģistrēties līdz 2019. gada 27. februārim (ieskaitot). Olimpiāde notiks vienlaicīgi Aluksnē, Cēsīs, Daugavpilī (DU), Dobelē, Iecavā, Jēkabpilī, Liepajā, Preiļos, Rēzeknē, Rīgā (LU), Siguldā, Valmierā un Ventspilī.

Olimpiādes sākums plkst. 10.00, 02.03.2019. (sestdienā) – Tevis izvēlētajā vietā!

Reģistrējies šeit!

Līdzi paņem – personu apliecinošu dokumentu (der arī skolēnu apliecība), kalkulatoru, pildspalvu un plānu, tukšu rūtiņu burtnīcu. Olimpiādes laikā drīkstēsi izmantot arī formulu lapu, ķīmisko elementu periodisko tabulu, sāļu šķīdības tabulu un metālu elektroķīmisko spriegumu rindu (tabulas vari ņemt līdzi arī pats).

Ja vēlies papildus gatavoties olimpiādei, tad ieskaties Ķīmijas skolotāju mājas lapā http://kimijas-sk.lv/. Tur Tu atradīsi iepriekšējo gadu olimpiāžu uzdevumus un to atrisinājumus.

Pasākumu rīko Latvijas ķīmijas skolotāju asociācija.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā rakstiet – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 2810 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 15 februāris 2019 11:52
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Reģistrēšanās Atklātajai ķīmijas olimpiādei 2019