Aicina pieteikties piektajam semināram “Beta”

Valsts izglītības satura centrs organizē piekto praktiskās ievirzes semināru “Beta” šajā mācību gadā, un tas tiek veltīts pārtikas, vides drošības un augu aizsardzības izaicinājumiem, paskatoties uz tiem caur zinātnes prizmu.

Seminārs tiek organizēts 10. – 12. klašu skolēniem, kuriem ir padziļināta interese par ķīmiju, vides zinātni, sabiedrības un vides veselību, kuri izstrādā zinātniskās pētniecības darbu vai savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar šīm zinātņu nozarēm. Seminārs notiks 2020.gada 25. janvārī “BIOR” - Pārtikas drošības, Dzīvnieku veselības un Vides zinātniskajā institūtā (Lejupes iela 3, Rīga).

Semināra 1. daļā skolēniem tiks piedāvāts ieskats šādās tēmās: “Pārtikas un vides drošība caur zinātnes prizmu”, “Pesticīdi mūsu pusdienu galdā – augu aizsardzības līdzekļu spožums un posts”, “Industriālā laikmeta pirkstu nospiedumi apkārtējā vidē – noturīgo organisko piesārņotāju noteikšanas metodes un izplatība”. Seminārā paredzēta arī ekskursija pa Z/I “BIOR” Pārtikas un veterināro izmeklējumu laboratorijām, lai skolēni iegūtu priekšstatu par centra pētnieku darba specifiku un darba vidi.

Semināra 2. daļā skolēniem būs iespēja veikt praktisko darbu pētnieku ikdienas darba vidē – laboratorijās. Darbs notiks kādā no trim piedāvātajām darba grupām, kuru skolēni varēs izvēlēties uz vietas seminārā. Seminārs plānots no pulksten 10.00 līdz 15.45.

Semināram aicināti pieteikties 10. - 12. klašu skolēni līdz 2020. gada 20. janvārim, aizpildot anketu: https://forms.gle/FXbmNeys7KZbf4BE7 Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, dalība seminārā tiks apstiprināta izskatot motivāciju dalībai seminārā. Apstiprinājums dalībai seminārā tiks izsūtīts individuāli uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi 2020. gada 21. janvārī.

Inguna Arāja

Projekta aktivitātes koordinatore zinātniski pētnieciskās darbības jomā, Tālruņa numurs 67350966, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 496 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 15 janvāris 2020 21:22
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Aicina pieteikties piektajam semināram “Beta”