Drukāt šo lapu

Augstākās izglītības nākotne Latvijā

Biznesa augstskola Turība ikvienu interesentu aicina uz ekspertu diskusiju “Augstākās izglītības nākotne un attīstības perspektīvas Latvijā”, kurā piedalās izglītības jomas speciālisti, augstskolu pārstāvji un digitalizācijas eksperti.

Šobrīd augstskolas saskaras ar dažādiem izaicinājumiem – nepieciešamību nodrošināt mācību procesu attālināti, studentu skaita (īpaši ārvalstu studentu) samazinājumu, pasniedzēju un personāla digitālo prasmju paaugstināšanu u.c. Diskusijas mērķis ir identificēt šobrīd augstākajā izglītības jomā pastāvošos izaicinājumus un iespējas - kā augstskolām nodrošināt veiksmīgu digitalizācijas procesu, kā nezaudēt saikni ar studentu, arvien vairāk pārejot uz attālināto mācību procesu? Kā Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji un izglītības jomas speciālisti redz augstākās izglītības nākotni šī brīža apstākļos? Ko students sagaida no savas augstskolas? Kā pasniedzējam piemēroties un neizdegt, pārejot uz attālināto mācīšanas režīmu?
Lai kopīgi meklētu risinājumus un rastu atbildes, Biznesa augstskola Turība aicinājusi ekspertus diskutēt un dalīties pieredzē gan ar prezentācijām, gan pie apaļā galda.

Skatīties diskusijas ierakstu...

 

Lasīts 393 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 17 septembris 2020 13:07
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jaunākais no Mihails Gorskis

Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus