2016.09.20. 11. Daugavpils Zinātnes festivāls

No 27. līdz 29. septembrim visi interesenti tiek aicināti aizraujošā un zināšanas bagātinošā ceļojumā – 11. Daugavpils Zinātnes festivālā, kura laikā ikviens apmeklētājs, iesaistoties dažādās aktivitātēs, saprotamā veidā iepazīs un izvēlēsies savu zinātni.

Daugavpils Universitāte 2016. gadā svin savu 95. gadadienu. Līdz ar to 11. Daugavpils Zinātnes festivāla laikā būs iespēja „aizceļot pagātnē”, apskatot, ar kādām tehnoloģijām, kādi un kā tika veikti pētījumi dabaszinātnēs, humanitārajās un sociālajās zinātnēs 20.gs. un kā tas ir 21. gadsimta sākumā. 11. Daugavpils Zinātnes festivāls piedāvās dažādas izstādes, interaktīvās aktivitātes un lekcijas, kas notiks ne tikai Daugavpils Universitātes mācību korpusos, bet arī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā, Latgales Centrālajā bibliotēkā.

Trīs dienu laikā varēs iepazīt zinātnisko laboratoriju ikdienas darba ritējumu, darboties meistarklasēs,  piedalīties aizraujošās lekcijās, spēlēs un  konkursos, apgūstot daudz jaunu un interesantu zināšanu.

11. Daugavpils Zinātnes festivālu un Zinātnieku nakti organizē Daugavpils Universitāte un Dabas izpētes un vides izglītības centrs sadarbībā ar atbalstītājiem: Daugavpils pilsētas domi, Zinātkāres centru „Zinoo”, Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju, Latgales centrālo bibliotēku,  Naujenes Novadpētniecības muzeju, Naujenes kultūras centru, Latvijas Valsts mežzinātnes institūtu “Silava”, L’Oreal Latvija, SIA “Axon Cable”, Europe Direct Informācijas centru Daugavpilī, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Dienvidlatgales nodaļu.

Uz tikšanos 11. Daugavpils Zinātnes festivālā 27. – 29. septembrī Daugavpils Universitātē!

Papildu informācija:
Zinātņu daļa
Tālr. 654 25452
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1144 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 20 septembris 2016 06:04
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Interešu izglītība 2016.09.20. 11. Daugavpils Zinātnes festivāls