2016.11.28. DU Zinātnes skolas dalībniekus aicina uz 2. nodarbību

2016. gada 3. decembrī notiks Daugavpils Universitātes (DU) Zinātnes skolas 2016./2017. studiju gada 2. nodarbība.

Dalībnieku reģistrācija sāksies plkst.10.30 Parādes ielā 1, 115.auditorijā.

Plkst. 11.00 DU Zinātnes skolas kopīgo nodarbību  Zinātne un bizness” vadīs Zinātkāres centra “Zinoo” vadītājs Pauls Irbins.

Pēc kopīgās lekcijas no plkst. 12.15 DU zinātniskajos institūtos, centros un katedrās notiks praktiskās nodarbības 5 grupās. Dabaszinātņu nozares interesenti strādās trīs grupās: 1. grupa izzinās ģeoloģijas noslēpumus, 2. grupa veiks eksperimentus fizikā, 3. grupa uzzinās par vielu iegūšanu ķīmijā. Savukārt sociālo un humanitāro zinātņu interesenti šoreiz izzinās visu par pareizu svītrkodu lasīšanu.

Programma

Zinātnes skolas mērķis – veicināt un attīstīt jauniešu interesi par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, kā arī sekmēt jauniešu interesi par aktuālajām tendencēm zinātnē. Skolas nodarbību laikā tās dalībnieki var piedalīties bezmaksas lekcijās un praktiskajās nodarbībās, iesaistīties zinātnisko aktualitāšu izzināšanā, iejusties pētnieka lomā, pētīt kādu sev interesējošu tēmu dziļāk, kas var palīdzēt izvēlēties profesiju, kā arī iemācīties strādāt ar modernu aprīkojumu. Nodarbības DU Zinātnes skolā notiek vienu reizi mēnesī, un tās vada gan DU docētāji, gan vieslektori. Tie skolas dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vairāk nekā 50% nodarbību, saņems sertifikātu, par ko tiks piešķirti 5 punkti, stājoties jebkurā DU bakalaura studiju programmā.

Papildu informācija:
Daugavpils Universitātes Zinātņu daļa
Vienības ielā 13, 219. kab.
Daugavpils, LV-5401
Tel. +371 65425452
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1367 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 28 novembris 2016 22:20
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Interešu izglītība 2016.11.28. DU Zinātnes skolas dalībniekus aicina uz 2. nodarbību