2017.04.27. Jauno zinātnieku konkurss Daugavpils Universitātē

27. aprīlī Daugavpils Universitātē (Parādes ielā 1, 118. auditorija, plkst. 11:30) notiks jauno zinātnieku konkurss Nordplus projekta „BaltNord zinātnes komunikācijas tīkls” ietvaros.

Konkursā tika aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas jaunieši vecumā no 18 gadiem, kuri brīvi pārvalda angļu valodu un studē/strādā kādā no zinātnes jomām, piemēram, dabaszinātnes, socioloģija, humanitārās zinātnes, tehnoloģijas, medicīna, matemātika. Kopumā ir pieteikušies 5 jaunieši – 2 no Šauļu Universitātes un 3 no Daugavpils Universitātes.

DU jauno zinātnieku konkurss tiek veidots līdzīgi starptautiski atpazīstamajam FameLab konkursam, kas ir zinātnisko sarunu konkurss, kur  dalībniekiem jāsniedz 3 minūšu garas prezentācijas par svarīgām tēmām zinātnē angļu valodā. Uzstāšanās laikā nevar izmantot PowerPoint, citas elektroniskas veida prezentācijas vai audio ierakstus.

Drīkst izmantot palīgmateriālus, bet tikai pašu rokās atnestos rekvizītus (uzstādīšanai laiks netiek piešķirts). Prezentācijai jābūt aizraujošai, bet tajā pašā laikā sarežģītās tēmas jāizklāsta viegli saprotamā veidā. Žūrija vērtēs saturu, skaidrību un harizmu.

Konkursa uzvarētājs iegūs 2 brīvbiļetes uz AHHAA Zinātnes centru (Tartu, Igaunijā), pārējie dalībnieki – veicinošās balvas.

Aicinām visus interesentus apmeklēt šo zinātnes komunikācijas pasākumu un atbalstīt konkursa dalībniekus.

Projekta vadītāja

Viktorija Cirse Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1287 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 05 maijs 2017 07:05
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Interešu izglītība 2017.04.27. Jauno zinātnieku konkurss Daugavpils Universitātē