2021.04.10. Jaunums no Farmācijas muzeja

Mūsuprāt, jautrībai un iespējām pavadīt laiku kopā (pandēmijai drošos apstākļos, protams) jābūt pieejamiem arī šobrīd. Kad jūs pēdējo reizi kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem apmeklējāt muzeju, kopīgi pajokojot par redzēto, taču vienlaikus uzzinot ko jaunu?

Lai atbilde pārtaptu no “tik sen, ka neatceros” uz “nesen, bija ļoti forši”, esam sagatavojuši jums jaunu attālināto pasākumu.

Piedāvājam neformālā gaisotnē doties ceļojumā pagātnē, kura laikā iespējams iepazīt farmācijas vēstures nianses, no eksperimentālas augu vākšanas līdz mūsdienīgai aptiekāra asistenta istabai. Ceļojums veidots kā tūre reāllaikā mūsu muzejā (Zoom platformā), viesu modrību uzturot ar jautājumiem un sarunām tiešsaistē, https://pollev.com/thegift077 vietnē, kuru ieteicams atvērt telefonā pirms nodarbības. Pieminētajā vietnē nav nepieciešama reģistrācija; dalībai jums vajadzīgs tikai labs garastāvoklis, interneta pieslēgums, uzlādēts telefons un dators.

Attālinātā pasākuma laikā viesi varēs izvērtēt, cik liela humora izjūta piemita alķīmiķiem un, vai viņi tiešām nodarbojās ar burvestībām, kā arī atklāt vairākus noslēpumus, piemēram, kas ir alķīmiķu lielākā profesionālā neveiksme. Uzzini vairāk šeit: https://mvm.lv/macies

Mērķauditorija: pieaugušie

Pieteikšanās: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 711 reizes
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Interešu izglītība 2021.04.10. Jaunums no Farmācijas muzeja