2016.02.24. Laboratorium.lv zinātniskais teātris aicina uz eksperimentu priekšnesumu "Mūžīgais sasalums"

Laboratorium.lv zinātniskais teātris aicina uz elpu aizraujošu fizikas un ķīmijas eksperimentu priekšnesumu "Mūžīgais sasalums"!

Priekšnesumā "Mūžīgais sasalums" jūs ieraudzīsiet visaukstākos eksperimentus ar saldējošām vielām, lai jums radītu viskarstākās emocijas. Mēs liksim temperatūrai nokristies  ievērojami zemāk par -89 grādiem, kas ir zemākās temperatūras rekords Antarktīdā. Zemo temperatūru efektu demonstrāciju laikā  sašķīdrināsies pat gaiss kā arī apbrīnā sastings visa skatītāju zāle.

Interaktīvajā priekšnesumā bērniem un vecākiem būs iespēja iesaistīties eksperimentos kopā ar Laboratorium.lv ekspertiem – enerģiskajiem profesoriem Vladislavu un Mārtiņu. Priekšnesuma ilgums ir līdz 60 min.

Zinātniskais teātris Laboratorium.lv tie ir dažādi un interaktīvi zinātniskie priekšnesumi bērniem un vecākiem. Priekšnesumi ne tikai aizrauj ar savu krāšņumu, bet nemanāmi arī izglīto nepiespiestā gaisotnē. Mums ir svarīgi, lai skatītāji piedzīvotu atklājumu sajūsmu, kas dod iespēju zinātni ieraudzīt citādāk un iemīlēt to!

Ieteicams bērniem 7-16  gadu vecumā.

Sīkāk par Laboratorium.lv: www.laboratorium.lv un www.facebook.com/laboratorium.lv

Lasīts 2002 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 24 februāris 2016 10:04
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Interešu izglītība 2016.02.24. Laboratorium.lv zinātniskais teātris aicina uz eksperimentu priekšnesumu "Mūžīgais sasalums"