2013.08.28. Dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference

Augusta beigās noritēs metodiski praktiskā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference „DABASZINĀTNES UN MATEMĀTIKA SKOLĀ – EFEKTĪVI UN RADOŠI”! Pasākumu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Latvijas Universitātes fakultātēm un Latvijas Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību, Ķīmijas skolotāju asociāciju. Konference notiks šī gada 28. augustā Latvijas Universitātē, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.

Konferences programmā iecerēta plenārsēde un forumi, kuros tiks diskutēti gan obligātā eksāmena ieguvumi un zaudējumi, gan iespējas, kā veicināt skolēnu un skolotāju motivāciju. Tāpat fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotāji dalīsies pieredzē semināros un plakātu sesijās par to, kā  mācīt skolēniem būt uzņēmīgiem un radošiem, izmantojot netradicionālas metodes, diferencējot mācīšanos, rosināt darboties kā pētniekiem, izmantot informāciju tehnoloģiju priekšrocības, vadīt stundas arī ārpus klases. Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra eksperti un partneri veidos interaktīvas darbnīcas un aicinās piedalīties lekcijās par to, kā efektīvi un radoši veidot mācību procesu. Tāpat kā citus gadus Latvijas Universitātes Lielajā aulā noritēs arī vērienīga interaktīvā izstāde, kurā dalībnieki varēs iepazīties ar aktualitātēm gan izglītības tehnoloģiju pasaulē, gan plašām iespējām, kā veicināt skolēnu interesi mācīties, darbojoties klasē un ārpus tās. 


Ikvienu interesentu dalībai konferencē aicina reģistrēties elektroniski interneta vietnē www.dzm.lu.lv  sākot ar  15.augustu.

Lasīts 1081 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 28 jūlijs 2013 11:45
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Konferences un semināri 2013.08.28. Dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference