Mūsu piedāvājumi

Par iespēju pasūtīt uzskatāmos mācību līdzekļus

Mēs piedāvājam mācību iestādēm pasūtīt ķīmijas kabineta vai auditorijas noformējumam ķīmisko elementu periodisko tabulu, šķīdības tabulu, metālu aktivitātes (vai elektroķīmisko spriegumu) rindu.

Katedras darbinieki izveidojuši maketus tādā veidā, ka katras tabulas izmērus iespējams pielāgot pasūtītāja vajadzībām, sākot ar laminētu tabulu A4 formātā, kurā atrodami visi iepriekš minētie materiāli.

Visas tabulas ir izveidotas trīs variantos: pamatskolām, vidējās izglītības mācību iestādēm, kā arī augstskolu vajadzībām. Tabulās izvietotie materiāli atšķiras ar ievietotās informācijas plašumu un dziļumu, atbilstoši izglītības standartu prasībām.

Pēc pasūtītāja pieprasījuma ir iespējams pasūtīt arī citus materiālus, piemēram, suvenīra krūzītes ar ķīmisko elementu periodisko tabulu, vielu šķīdības tabulu u.c.

Mūsu izveidotos materiālus jau izmanto vairākās Latvijas skolās.

Papildus informāciju sniedz DU Ģeogrāfijas un ķīmijas katedras docents Sergejs Osipovs (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Skype: sergejs_osipovs; Tālr.: 26163221).


Informāciju sagatavoja katedras asoc. profesors Mihails Gorskis

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; Skype: mihails.gorskis


SIA Radošā apvienība Argentum


Spēlējot galda spēli, var apgūt prasmi veikt aprēķinus, kas saistās ar vielas daudzumu. Spēles formāts padarīs mācību procesu interesantu un aizraujošu. Piedāvātajā komplektā ir arī spēles noteikumu lapa.

Papildus informāciju par iespēju iegadāties spēli sniedz Pāvels Pestovs (tālr. 22317880).

Ar SIA Radošā apvienība Argentum var sazināties arī pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

 


Esmu ķīmijas skolotājs ar 5 gadu pieredzi ķīmijas priekšmeta pasniegšanā: skolas līmeni - labām sekmēm un sekmīgi nokārtotam eksāmenam, novada un valsts olimpiāžu līmeni un arī 1., 2. un 3. kursu studentiem. Palīdzu skolēniem sagatavoties ķīmijas eksāmeniem: Latvijas, IB un ЕГЭ.

4 gadus strādāju Laboratorium par ķīmijas-fizikas skolotāju: vadīju nodarbības, izstrādāju mācību līdzekļus un vadīju apmācības kolēģiem. Tāpat izstrādāju un vadīju zinātnes mācību projektus privātskolā Exupery International School.

Spēju izvērtēt katra skolnieka/studenta zināšanu stiprās un vājās puses ar to piedāvājot katram individuālu apmācības plānu, lai visātrāk un efektīvāk sasniegtu mācību mērķi.

Nodarbības notiek darba dienās un brīvdienās iepriekš pierakstoties:
t. +371 26065116
SIA J.K. Industries
Reģ.nr.: 42103107082

Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Mūsu piedāvājumi