Svētdiena, 22 septembris 2013 13:33

Daugavpils Universitātē apskatāma interaktīva izstāde: „Ko mēs zinām par ūdeni?”

Otrdien, 17. septembrī, Daugavpils Universitātē (Vienības ielā 13, 2. stāva foajē) tika atklāta interaktīva izstāde „Ko mēs zinām par ūdeni?”, kurā ikviens interesents, iesaistoties izzinošās aktivitātēs, var iegūt sīkāku informāciju par ūdens resursiem, īpašībām, kvalitāti un pielietojamību. Izstāde būs apskatāma līdz 25. septembrim katru darba dienu no plkst. 11.00 līdz 17.00, 23. un 24. septembrī - no plkst. 11.00 līdz 18.00. Ieeja izstādē ir bez maksas.

 

Tā kā Starptautiskais ūdens sadarbības gads aktualizē vienu no svarīgākajiem XXI gs. uzdevumiem – mūsu planētas ūdens resursu saudzīgu izmantošanu un aizsardzību, Francijas institūta Latvijā piedāvātā interaktīvā izstāde „Ko mēs zinām par ūdeni?” iepazīstina ar ievērojamākajiem franču zinātnes projektiem šajā jomā. Bagātīgi ilustrētajā un izglītojošajā ekspozīcijā apmeklētāji ar dažādu uzdevumu un eksperimentu palīdzību var noskaidrot, kāda ir iežu ūdens caurlaidība, cik daudz ūdens nepieciešams, lai izgatavotu 1 kg dažādu pārtikas produktu, kā tiek attīrīti notektūdeņi pirms to nonākšanas atpakaļ ūdenstilpnē, kādi mikroorganismi mitinās ūdenī un kā to daudzums ietekmē ūdens kvalitāti, kas ir pali utt.

Interaktīvā izstāde „Ko mēs zinām par ūdeni?” ir kā ieskaņu pasākums 8.Daugavpils Zinātnes festivālam.

Papildus informācija:
Diāna Soldāne
Daugavpils Universitāte
Vienības iela 13-216
tālr. 654 21017 begin_of_the_skype_highlighting end_of_the_skype_highlighting
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1152 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 22 septembris 2013 13:37
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Daugavpils Universitātē apskatāma interaktīva izstāde: „Ko mēs zinām par ūdeni?”