Svētdiena, 22 septembris 2013 14:12

LU Polimēru mehānikas institūts rīko atvērto durvju dienas

27. septembrī plkst. 13.00 Latvijas Universitātes aģentūra "Latvijas Universitātes Polimēru mehānikas institūts" (institūts) rīkos - atvērto durvju dienas, aicinot inženierzinātņu nozarēs studējošos studentus un vecāko klašu skolēnus, kuri mācās dabaszinātņu novirziena klasēs, tuvāk iepazīties ar institūtā veikto pētījumu rezultātiem un to izstrādes procesu.

 

 “Šī ir lieliska iespēja visiem topošajiem inženierzinātņu profesionāļiem klātienē iepazīties ar institūtā veiktajiem pētījumiem un to rezultātiem, papildināt savas zināšanas, kā arī klātienē vērot pētījumu norises gaitu. Tāpat atvērto durvju dienu ietvaros visi apmeklētāji būs laipni aicināti uzdot sev interesējošos jautājumus, doties ekskursijā pa institūta laboratoriju, un, iespējams, arī paši pielikt savu roku kāda interesanta pētījuma izstrādes procesā,” stāsta Juris Jansons, PMI vadošais pētnieks.

Pasākums norisināsies 27. septembrī no pulksten 13.00 – 15.00, LU Polimēru mehānikas institūta telpās Aizkraukles ielā 23. Pieteikt savu dalību iespējams, sūtot pieteikumu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , norādot savu vārdu un uzvārdu, mācību iestādi, klasi vai kursu. Iesūtīt savus pieteikumus iespējams līdz š.g. 26. septembra pulksten 17.00.

LU Polimēru mehānikas institūts ir bezpeļņas zinātnisku pētījumu centrs, kurā tiek veikti starptautiski atzīta līmeņa pētījumi materiālu mehānikā, kā arī tādas inovatīvas pielietojamās izstrādnes, kas sekmē konkurētspējīgu produktu ar augstu pievienoto vērtību izstrādni un ražošanu.

Atvērtās durvju dienas tiek rīkotas ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Atbalsts starptautiskās sadarbības projektiem polimēru kompozītmateriālu fiziskās-mehāniskās pētniecības jomā” (vienošanās Nr. 2010/0201/2DP/2.1.1.2.0/10/APIA/VIAA/005) finansiālo atbalstu.

Laima Šeniņa

Lasīts 1148 reizes
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi LU Polimēru mehānikas institūts rīko atvērto durvju dienas