Seminārā Daugavpils Universitātē tiekas Baltijas ķīmijas skolotāji

Latvijas Ķīmijas skolotāju asociācija (ĻĶSA) un Daugavpils Universitāte no 3. līdz 5. novembrim rīko ikgadējo trīs Baltijas valstu ķīmijas skolotāju semināru–konferenci Daugavpilī. Tās mērķis ir sekmēt profesionālus kontaktus starp Baltijas valstu ķīmijas skolotājiem, iepazīties ar aktuālo un dažādiem problēmu risinājumiem ķīmijas izglītībā.

Šogad skolotāji no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas iepazīsies ar ķīmijas izglītības iespējām Daugavpils Universitātē, darbosies  laboratorijās un uzklausīs  docētāju prezentācijas par jaunākajiem pētījumiem. Skolotāji viesosies Daugavpils Valsts ģimnāzijā un Daugavpils krievu vidusskolā-licejā, lai dalītos pieredzē, vērotu un apspriestu mācību stundas. 

Baltijas valstu ķīmijas skolotāju semināra-konferences Daugavpils Universitātē plānoto programmas daļu organizē Ķīmijas un ģeogrāfijas katedra. Šī struktūrvienība veic pētījumus vairākās nozīmīgās jomās, t.sk. fluorescento savienojumu sintēzi un īpašību izpēti fluorescentās analīzes un biomedicīniskiem mērķiem, atjaunojamo resursu ķīmijas zinātniskos un lietišķos pētījumus u.c. Vienlaicīgi katedra sniedz būtisku ieguldījumu ķīmijas skolotāju sagatavošanā, nodrošinot ķīmijas nozaru un ķīmijas didaktikas kursu apguvi profesionālās maģistra studiju programmas „Izglītība” studējošajiem.

Biedrība „Latvijas ķīmijas skolotāju asociācijas” ir lielākā ķīmijas skolotāju profesionālā organizācija, kas apvieno vairāk kā simts ķīmijas skolotājus. Viens no LĶSA mērķiem ir sekmēt ķīmijas izglītības kvalitātes izaugsmi. LĶSA mērķu sasniegšanai sadarbojas ar dažādām starptautiskajām, valsts un pašvaldību iestādēm, organizācijām, uzņēmumiem un privātpersonām.  

Pasākuma norisi atbalsta  SIA Groglass un A/S Olainfarm.

Liene Zeile

LĶSA valdes sekretāre

T: (+371) 29166051 E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

М. В. Горский. Очерки из истории методики обучения химии

Lasīts 1976 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 06 novembris 2016 15:57
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Seminārā Daugavpils Universitātē tiekas Baltijas ķīmijas skolotāji