Ķīmijas valsts olimpiādes darba kārtība un uzaicināto dalībnieku saraksts (papildināts ar uzaicināto uz laboratorijas darbu dalībnieku sarakstu)

Ķīmijas valsts olimpiāde notiks no 2017. gada 22. līdz 24. martam Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrā Jelgavas ielā 1, Rīgā.

Reģistrācija no plkst. 9:00 līdz 9:50, olimpiādes atklāšana plkst. 10:00.

Atgādinām, ka saskaņā ar 2012.gada 5. jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr. 384 "Mācību priekšmetu olimpiāžu organizēšanas noteikumi" 25. punktu olimpiādes dalībnieks pirms olimpiādes uzrāda olimpiādes vadītājam personu apliecinošu dokumentu. Olimpiāde tiek organizēta ESF projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” ietvaros, projekta numurs 8.3.2.1/16/I/002 . 

Darba kārtība un uzaicināto dalībnieku saraksts

Uz laboratorijas darbu (23.03.) uzaicināto dalībnieku saraksts

Lasīts 1986 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 22 marts 2017 19:13
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Ķīmijas valsts olimpiādes darba kārtība un uzaicināto dalībnieku saraksts (papildināts ar uzaicināto uz laboratorijas darbu dalībnieku sarakstu)