Trešdiena, 23 oktobris 2013 00:06

LU notiks konference «Pedagoga personība – laimes meklējumi. Starpdisciplinārs skatījums»

Latvijas Universitātes Mazajā aulā, Raiņa bulv. 19, 23. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 14.30 notiks zinātniski praktiska konference izglītības pārvalžu vadītājiem un skolu direktoriem «Pedagoga personība – laimes meklējumi. Starpdisciplinārs skatījums».

Konferences mērķis ir rosināt pedagogu pārdomas par profesionālo pilnveidi laimes izjūtas veicināšanas ceļā, informē tās organizatori. Konferencē izskanēs starptautiskas aktualitātes saistībā ar laimes jēdzienu un tās nepieciešamību mūsdienu sabiedrībā, kā arī jaunākās zinātniskās atziņas par laimes saturu. Ar referātiem uzstāsies:  LU profesori,  Romas Katoļu baznīcas arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs, Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura un eksaminācijas centra Vispārējās izglītības satura nodrošinājuma nodaļas vadītājas vietniece Ineta Upeniece, Rīgas Juglas vidusskolas direktore Aija Melle, ārste Margarita Puķīte, SIA „Skai Baltija” ģenerāldirektors Ivo Velde, u.c.  

Lūcija Rutka, konferences atbildīgā organizatore


Konferences darba kārtība.

Lasīts 1263 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 23 oktobris 2013 00:12
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi LU notiks konference «Pedagoga personība – laimes meklējumi. Starpdisciplinārs skatījums»