Par ķīmijas skolotāju konferenci

Šā gada 15. martā notiks nu jau tradicionālā Latvijas Ķīmijas skolotāju asociācijas (LĶSA) rīkotā konference „Ķīmijas izglītības kvalitātes paaugstināšana – ceļi un līdzekļi”. Pasākums notiks Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.

Konferences mērķis ir iepazīstināt ķīmijas skolotājus ar jauno pieeju ķīmijas mācīšanā un ar projekta "Kompetenču pieeja mācību saturā" izstrādātajiem materiāliem, idejām ķīmijas stundām un praktiskajiem darbiem.

Pieteikšanās konferencei notiek elektroniski aizpildot anketu http://ej.uz/LKSA-2018 Pieteikšanās līdz 12. martam. Plašāku informāciju un precīzu programmu no otrdienas, 06. marta varēs atrast mājas lapā http://kimijas-sk.lv/index.php/lksa/jaunumi

Konferences dalības maksa skolotājiem, kas nav LĶSA biedri, EUR 7,00.

 

LĶSA valdes vārdā, Ilmārs Rikmanis

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Lasīts 1731 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 10 marts 2018 00:18
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Par ķīmijas skolotāju konferenci