Aicinājums organizēt 9. klases ķīmijas olimpiādi tiešsaistē

Informējam, ka 2018./2019. mācību gadā izglītības portāls Uzdevumi.lv piedāvā iespēju 60. valsts ķīmijas olimpiādes 1. posmu 9. klasei organizēt tiešsaistē, izmantojot īpaši sagatavotus uzdevumus.

Uzdevumu autors ir Iecavas vidusskolas ķīmijas skolotājs un Daugavpils Universitātes mācībspēks Dr. paed. Mihails Gorskis. Uzdevumu komplekts iekļauj sevī 6 uzdevumus ar 28 jautājumiem un dažādu grūtības pakāpi. Ieteicamais uzdevumu risināšanai paredzēts izpildes laiks ir 3 stundas. Gan skolēni, gan skolotājs olimpiādes rezultātu varēs uzzināt uzreiz pēc darba izpildes. Skolotājs pats var izvēlēties dienu un laiku olimpiādes norisei savā skolā.

Olimpiādes darbu tiešsaistē varat uzdot portālā Uzdevumi.lv. Vairāk par darba organizēšanu lasiet materiālā "Ķīmijas 60. valsts olimpiāde 1.posms".

Lai piedalītos tiešsaistes olimpiādē, skolotājam un skolēnam ir jābūt savam Uzdevumi.lv profilam vai savai E-klases parolei, lai ielogotos Uzdevumi.lv ar E-klases pasi.

Iespēja veidot darbu tiešsaistē tiek piedāvāta ar mērķi atvieglot skolotājiem ķīmijas olimpiādes skolas posma organizēšanu un sagatavot skolēnus novada olimpiādei, kura jau vairākus gadus notiek digitālā formātā.

Projektu atbalsta Latvijas Ķīmijas skolotāju asociācija un Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija.

Lasīts 1813 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 13 decembris 2018 11:11
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Aicinājums organizēt 9. klases ķīmijas olimpiādi tiešsaistē