Drukāt šo lapu

Biedrības "Jaunatne Latvijai" paziņojums

Aizvadītais gads ir bijis pārpilns dažādu ierobežojumu, tostarp, izglītības sfērā. Vecāko klašu skolēni attālinātās mācības jau sauc par savu ikdienu, tomēr tās sev līdz nes arī dažādas problēmas - vairumam skolēnu ir grūtības sekot līdz mācību procesam.

Šodien līdz galam nesaprasta mācību viela nozīmē potenciālus zināšanu robus rīt. Jo vairāk tiek palaists garām - jo grūtāk ir apgūt nākamo tēmu. Ķīmija kā mācību priekšmets šajā ziņā nav izņēmums. Gluži otrādi - šeit ir ārkārtīgi svarīga individuāla komunikācija ar skolotāju, lai pilnībā saprastu sarežģītos aprēķinus.

Redzot, ka šī problēma tikai aug augumā, biedrība "Jaunatne Latvijai" ir izveidojusi iespējamu risinājumu - portālu Teicami.lv, kura viens no galvenajiem uzdevumiem ir apkopot ķīmijas privātskolotājus. Ikviens skolotājs pilnīgi bez maksas var iesniegt savu sludinājumu, lai piesaistītu potenciālos skolēnus.

Arī skolēniem un bērnu vecākiem platformas izmantošana ir ļoti ērta - var salīdzināt privātskolotāju dažādos piedāvājumus un izvēlēties sev atbilstošāko variantu. Ļoti cerams, ka šāda un līdzīgu portālu darbība vismaz kaut kādā mērā risinās  problēmu, lai pēc iespējas lielāks skolēnu skaits atgūtu iekavēto un izprastu aktuālo mācību vielu!

Bezmaksas sludinājuma iesniegšana ķīmijas skolotājiem - https://teicami.lv/par-mums/sludinajums/

Privātskolotāju piedāvājums ķīmijas mācību priekšmetā - https://teicami.lv/privatstundas/kimija/

Lasīts 469 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 08 marts 2021 21:05
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus