Notiks DU Zinātnes skolas 3. nodarbība

2015. gada 10. janvārī notiks Daugavpils Universitātes (DU) Zinātnes skolas 2014./2015. studiju gada 3. nodarbība.

Zinātnes skolas nodarbības notiks DU mācību korpusā Parādes ielā 1 un Parādes ielā 1A. Dalībnieku reģistrācija sāksies plkst.10.30 Parādes ielā 1, 115.auditorijā. Plkst. 11.00 DU Zinātnes skolas kopīgo nodarbību „Tehnoloģijas - būtisks uzņēmuma attīstības pamats” vadīs uzņēmuma Z-Light vadītājs Daumants PfafrodsNodarbības laikā tiks sniegta informācija par to,  kā, balstoties uz kvalificēta darbaspēka piesaisti un tehnoloģiju attīstību, SIA „Z-Light” ir kļuvusi par vienu no vadošajām pasaules šķiedru optikas kompānijām. Tiks diskutēts arī par  zinātnes un augstākās izglītības stāvokli mūsu valstī.

Pēc kopīgās lekcijas no plkst. 12.00 notiks praktiskās nodarbības DU zinātniskajos institūtos, centros un katedrās. Dabaszinātņu nozares interesenti strādās trīs grupās: 1.grupa izzinās mirdzošo krāsu ķīmiju, 2.grupai būs iespēja uzzināt par mūsdienu tehnoloģijām bioloģijā, bet 3.grupai –par saistošo ģeoloģiju. Savukārt humanitāro zinātņu interesentiem šoreiz būs iespēja izzināt akadēmiskās un populārās mūzikas instrumentu spēles pamatprincipus. Sociālo zinātņu interesenti izzinās sevi un veicinās komunikatīvās prasmes.

Zinātnes skolas 3. nodarbības programma (DOCX, 20.3 Kb)

Zinātnes skolas mērķis – veicināt un attīstīt jauniešu interesi par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, kā arī sekmēt jauniešu interesi par aktuālajām tendencēm zinātnē. Skolas nodarbību laikā tās dalībnieki var piedalīties bezmaksaslekcijās un praktiskajās nodarbībās, iesaistīties zinātnisko aktualitāšu izzināšanā, iejusties pētnieka lomā, pētīt kādu sev interesējošu tēmu dziļāk, kas var palīdzēt izvēlēties profesiju, kā arī iemācīties strādāt ar modernu aprīkojumu. Nodarbības DU Zinātnes skolā notiek vienu reizi mēnesī, un tās vada gan DU docētāji, gan vieslektori. Tie skolas dalībnieki, kuri būs apmeklējuši vairāk nekā 50% nodarbību, saņems sertifikātu, par ko tiks piešķirti 5 punkti, stājoties jebkurā DU bakalaura studiju programmā.

 

Papildus informācija:
Daugavpils Universitātes Zinātņu daļa
Vienības ielā 13, 219. kab.
Daugavpils, LV-5401
Tel. +371 65425452
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lasīts 1042 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 06 janvāris 2015 22:40
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Notikumi Notiks DU Zinātnes skolas 3. nodarbība