2017.04.11. Par Latvijas 41. izglītojamo zinātniskās konferences norisi

Izglītojamo zinātniski pētnieciskā darbība Latvijā aktīvi notiek jau vairākus gadu desmitus. Pētnieciskos darbus izstrādā vecāko klašu izglītojamie, un ik gadu valsts izglītojamo zinātniskajai konferencei tiek pieteikti ap 400 darbu.

Kopš 1999.gada Latvijas izglītojamie piedalās Eiropas Savienības Jauno zinātnieku konkursā, kurš katru gadu notiek kādā no Eiropas valstīm. Latvijas pārstāvju pētnieciskie darbi ir guvuši augstu novērtējumu ne tikai šajā prestižajā konkursā, bet arī starptautiskajās Milset (Starptautiskā kustība brīvā laika aktivitātēm zinātnē un tehnoloģijā) zinātnes izstādēs. 

Latvijas 41. izglītojamo zinātniskā konference notiks Latvijas Universitātē, Latvijas Kultūras akadēmijā, Latvijas Mākslas akadēmijā, Rīgas Tehniskajā universitātē un Rīgas Stradiņa universitātē no 2017. gada 21. līdz 23. aprīlim

Konferences atklāšana notiks Latvijas Universitātes Lielajā aulā 22. aprīlī plkst.10.00.  

21. aprīlī notiks fizikas, ķīmijas, bioloģijas, inženierzinātņu un veselības zinātnes  sekciju darbu izstādes, kurās darbi tiks eksponēti stendos. 
Konferences dalībniekus ar stendiem nodrošina pasākuma organizatori. Izglītojamie izgatavo plakātus. Plakāta izmērs izvietošanai uz stenda - A0, vertikāli. Ja uz stenda izvietojamais materiāls sastāv no vairākiem plakātiem, to kopējais izmērs nedrīkst pārsniegt A0 izmēru.

Ķīmijas sekcijā autoriem jāierodas izstādīt savus darbus 21. aprīlī līdz plkst.12.00 LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Torņakalnā, Jelgavas ielā 1. No plkst.13.00 līdz 16.00 izstādi apmeklēs skolēni, skolotāji un studenti, kuriem būs iespēja tikties ar darbu autoriem. 22. aprīlī izglītojamo pētnieciskos darbus vērtēs žūrija.

Konferences programma

Latvijas 41. izglītojamo zinātniskā konference. Nolikums

Izglītojamā/-o zinātniski pētnieciskā darba prezentācijas vērtēšanas forma

Izglītojamā zinātniski pētnieciskā darba recenzija

Lasīts 1804 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 16 aprīlis 2017 18:33
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Skolēnu pētnieciskā darbība 2017.04.11. Par Latvijas 41. izglītojamo zinātniskās konferences norisi