Ceturtdiena, 16 marts 2017 22:05

Ķīmijas skolotāji tiksies konferencē „Ķīmijas izglītības kvalitātes paaugstināšana – ceļi un līdzekļi” (papildināts)

Uzrakstīja 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Latvijas ķīmijas skolotāju asociācija (LĶSA) trešdien LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra telpās organizē konferenci „Ķīmijas izglītības kvalitātes paaugstināšana – ceļi un līdzekļi”.

Tās mērķis ir pilnveidot ķīmijas skolotāju profesionālo kompetenci, diskutēt par sasniegto un izvirzīt mērķus nozares attīstībai.

Konferences laikā skolotāji uzklausīs nozares ekspertu viedokli. Projekta „Kompetenču pieeja mācību saturā” vadītāja Dace Namsone konferences dalībniekus iepazīstinās gan ar pasaules pieredzi un teorētiskām nostādnēm par kompetenču pieejā balstītu izglītību, gan arī ar pirmajiem pētnieciskajiem datiem, kas gūti Latvijas skolās. Tāpat projekta eksperti iepazīstinās ar projekta mērķiem un turpmākās darbības gaitu, kā arī iesaistīti dažādos praktiskos uzdevumos, kas veicina izpratni par kompetenču pieeju un iespējām, kā tā īstenojama Latvijas skolās.

Savukārt Dr. chem., akadēmiķis Pēteris Trapencieris iepazīstinās ar bioloģiski aktīvo dabas vielu pētījumiem Latvijas Organiskās sintēzes institūtā un nozares attīstības perspektīvām.

Konferences otrajā daļā dalībnieki sešās darbnīcās praktiski pievērsīsies ķīmijas mācīšanas metodikas jautājumiem, kā arī veiks praktiskus pētnieciskus darbus jaunajās LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra laboratorijās un datorklasēs.  

Liene Zeile, LĶSA valdes sekretāre

T: (+371) 29166051 E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Konferences programmu un Daces Namsones prezentāciju var apskatīties šeit.

Lasīts 2197 reizes
Mihails Gorskis

Projekta vadītājs un zinātniskais redaktors

Mājas lapa: www.kimijas-sk.lv
Pieslēdzieties, lai rakstītu komentārus
Aktīvā pozīcija: Sākumlapa Viedokļi LĶSA Aktivitātes Ķīmijas skolotāji tiksies konferencē „Ķīmijas izglītības kvalitātes paaugstināšana – ceļi un līdzekļi” (papildināts)